Sevgili Üyelerimiz,

 

Yeni bir yıl başlamasıyla birlikte 2014 yılında devir aldığımız OMİM (ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mezunları Bilgi ve İletişim Derneği Yönetim Kurulu olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yönetimi devir aldığımızdan bu yana gerçekleştirdiğimiz faaliyetler hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

 

ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mezunları olarak; ODTÜ’nün ilk kurulan Fakültesi olan binamıza sahip çıkmak, hem de Mimarlık Fakültesi’ de okumanın ne kadar masraflı olduğunu bilen bireyler olarak, yetişmekte olan öğrencilerimizin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmak üzere katkı sağlamak amacıyla kurulan derneğimizi geliştirme çabalarımız devam etmekte.

 

2016; ODTÜ’nün kuruluşunun 60.yılı… Bu anlamlı yıla özel ODTÜ içerisinde bir takım etkinlikler düzenlenmekte.

 

Biz de OMİM olarak 60.Yıl Kutlamaları kapsamında, Fakültemiz ile birlikte çalışmalara başladık.

 

Güncel duyuruları, Mimarlık ile ilgili haberleri Web sitemiz, Facebook ve Twitter’dan izleyebilirsiniz.

 

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz ‘Geleneksel Yılbaşı Partisi’ nden elde edilen gelir ile 36 öğrencimize ‘OMİM Bursu’ vererek, destek olabilmeyi başardık. Bu yıl ise ülkemizin içinde bulunduğu genel koşullar çerçevesinde Yılbaşı partisi yapmamayı uygun gördük. Dolayısıyla destek olabileceğimiz öğrenci sayısı önceki yıla göre daha sınırlı sayıda kaldı.

 

OMİM Burs Fonu’na yapılan bağışlar ile bu yıl; 11 Öğrencimize 6 ay 250 TL, 15 öğrencimize ise Ocak-Mart-Mayıs aylarında 250 TL olmak üzere toplam 26 öğrencimize ‘OMİM Bursu’ vererek destek olabileceğiz.

 

Her mektubumuzda belirttiğimiz gibi bağışlarınız ve de en önemlisi aidat ödemeleriniz, OMİM’in var olma çabasına çok büyük katkılar sağlamaya devam edecektir.

 

Kurulduğu günden bu yana hiç değişmeyen yıllık aidat tutarı 120 TL’ dir.

Sizlerden gelen geri dönüşler gözönüne alınarak; bir önceki mektubumuzda belirttiğimiz paragrafı da yinelemek istiyoruz;

 

‘Yeni yönetim olarak ikinci hedefimizi ise siz değerli üyelerimizin ‘üyelik durumları’ ile ilgili konularının çözüme kavuşturulması olarak belirledik. Yapılan telefon görüşmeleri sonucunda aldığımız geri bildirimlerle ayrılmayı düşünen üyelerimizin bulunduğunu belirlemiş bulunmaktayız. Üyelik durumunuzla ilgili memnuniyetsizliğiniz oluşmuşsa bunu bize bildirmeniz sorunu kısa zamanda çözmemizde etkili olacaktır.

 

Eğer üyelikten ayrılmayı düşünüyorsanız ‘Dernekler Kanunu’nun ilgili maddesi gereğince; adınıza tahakkuk etmiş bulunan aidat borcunuzu ödemeniz gerekmektedir. Bu ödemeyi yapabilmeniz için ekte iletilen kredi kartı ödeme formunu kullanabilir veya aşağıda verilen hesap numaramıza havale yapabilirsiniz. (Kredi kartı ile ödemede birikmiş borcunuzu 9 aya kadar taksitlendirme imkanı bulunmakta.)’

 

Üyelik başlangıç tarihiniz itibariyle ödemelerinizin durumunu aşağıda iletişim bilgileri verilen Dernek Yöneticisi Buket Avşar’a mail atarak ya da telefonla ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

OMİM ile ilgili olumlu veya olumsuz düşüncenizi paylaşmanız, bizlerin yol haritasını belirlemesinde önemli rol oynayacaktır.

 

Saygılarımızla

 

 

             Serdar AKÜNAL                                       Neşe KARA

        Başkan                                             Başkan Yrd.

 

 

Oral ÖCALIR                           Müge BAHÇECİ                      Suat ORGUN

Sayman Üye                               Yazman Üye                               Üye

 

 

 

Zeki Kamil ÜLKENLİ                  Ahmet DEMİR                      Gamze İLALAN

       Üye                                            Üye                                         Üye

 

 

 

2016 yılı aidat ödemeleriniz ve bağışlarınız için kullanabileceğiniz banka hesap numaramız:

 

Türkiye İş Bankası

ODTÜ Şubesi

4229 – 080 40 67

 

IBAN : TR69 00064 0000 01 4229 080 40 67

 

Garanti Bankası

ODTÜ Şubesi

1332 – 629 99 70

 

IBAN : TR95 0006 2001 3320 0006 29 99 70

 

İletişim için :

Buket Avşar

e-posta : avsar.buket@gmail.com

Tel   :     536-223 55 62

 

 

Web       : www.omim.org.tr

 

e-posta     : omim.odtu@gmail.com

 

Facebook : OMİM (ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mezunları Bilgi ve Iletişim Derneği)